בחירת כלי העבודה האיכותיים ביותר לציפורניים

ההצלחה בקצה הציפורן – בחירת כלי העבודה האיכותיים ביותר

יכול להיות שהעסק שלך עובד לא רע בכלל ויכול להיות שאת מתכננת ממש ברגעים אלה את הצעדים הראשונים שלך בעולם היופי והאסתטיקה. מה שבטוח הוא שאת זקוקה לציוד המתקדם ולחומרים האיכותיים כדי לעשות את זה כמו שצריך וכדי להציע שירות ברמה הכי גבוהה שיש.

סל המוצרים הרחב והמגוון של חנות המכללה לאסתטיקה הוא הפתרון, והנה כל הסיבות לכך, וגם טיפים לבחירת הכלים הטובים ביותר:

1 – מגוון ואיכות במוצר אחד

רוב הנשים שמגיעות היום למכון בניית ציפורניים בוחרות בבנייה באמצעות לק ג'ל, ובצדק. יש לשיטה הזו המון יתרונות, שהרי מדובר בפתרון עמיד שמספק תוצאה מרהיבה. עם זאת, כבעלת עסק את יכולה להציע מגוון רחב מאוד.

מותג הדגל , הוא אחד המותגים האיכותיים ביותר שתוכלי למצוא היום, והוא מציע לך גם מבחר אדיר של צבעים וגוונים. המשמעות היא שכל לקוחה יכולה לבחור צבע שמתאים לה, לאירוע, למצב הרוח או לסגנון האישי שלה. בנוסף תוכלי לבחור גם לק ג'ל מחליף צבעים, אחד הטרנדים הלוהטים והמדליקים כיום, ושדרוג מצוין למכון הפרטי שלך. הפתרון היצירתי הזה מאפשר ללקוחות שלך גם תוצאה חזקה ואיכותית, אבל גם גיוון וצבעים שעשויים להתחלף כמה וכמה פעמים במהלך היום.

2 – התאמה מדויקת לעסק

כדי לבחור את הפתרונות הטובים ביותר לעסק שלך וכדי שתוכלי להציע בניית ציפורניים עם לק ג'ל ללקוחות, חשוב שתדעי לזהות אילו מוצרים טובים יותר ומה נכון עבורך באופן אישי. זה לא אומר שאת צריכה להשקיע שעות ארוכות (במקרה הטוב) כדי ללמוד את השטח ולקבל החלטות. המכללה לאסתטיקה מעמידה לרשותך סוכנים לציוד וחומרים, והאמת היא שמדובר בפתרון מצוין. כך יש גורם אחד שמכיר אותך, לומד את העסק, את אופי הפעילות שלך ואפילו את הלקוחות. עם הידע הזה הוא יכול להציע לך ציוד משלים, לספק את הצבעים הנכונים עבורך ולהשלים חוסרים מיד כשהם מתגלים. רק תחשבי כמה זמן אפשר לחסוך כשיש גורם אחד מקצועי שדואג לך ויכול להתאים את הציוד והחומרים הכי נכונים וטובים בשבילך.

3 – הציוד החשוב ביותר

לק איכותי ושלל צבעים הם שני נושאים חשובים, אבל בניית ציפורניים זקוקה לעוד כמה מרכיבים, ממכונת UV ועד למשטח עבודה נוח ומרווח. את שני אלה, וגם פריטים נוספים כמו סילר, פריימר, ממיס ג'ל וכריות עבודה, תוכלי למצוא במכללה לאסתטיקה.

במקום לרכוש את הלק במקום אחד, את משטח העבודה במקום אחר ואת מכונת ה-UV אצל ספק שלישי, יש לך כתובת אחת לכל המרכיבים שמשלימים את הפאזל הזה. פתאום הכל נראה הרבה יותר פשוט, בטח כשמדובר בציוד המתקדם והטוב ביותר, זה שמתאים לצרכים העסקיים שלך.

4 – שירותים נוספים

בעלות עסק רבות בוחרות לשלב – לצד בניית הציפורניים – גם שירותים נוספים.

הן מוסיפות לסל המוצרים שלהן פדיקור או הסרת שיער, למשל. מאחר וכבר הזכרנו את היתרון של המכללה לאסתטיקה, שמציעה את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת, גם בתחומים האלה היא מספקת מענה כמעט מושלם. רולרים ומכשירי שעווה לצד ערכת פדיקור רוסי ומכונות שיוף. קאטר וטיפסים לצד ציוד לבנייה באקריל. עם כל הכלים הטובים ביותר במקום אחד, נדמה שתכנון העסק החדש שלך או שדרוג העסק היים, שתיהן משימות פשוטות יותר.

התקשרי למחירים ופרטים 08-6236191

מגוון מוצרים חדשים:

מכונת שיוף לציפורניים עם שואב אבק

מכונת שיוף לציפורניים עם שואב אבק

לק ג'ל בצבע מיוחד

NAIL GEL ג'ל לציפורניים . לק ג'ל בצבעים מיוחדים

ציפורניים . לק ג'ל בצבעים מיוחדים

ציפורניים . לק ג'ל בצבעים מיוחדים

לק ג'ל סמיך ואטום בסיטונות ציפורניים . לק ג'ל בצבעים מיוחדים

לק ג'ל סמיך ואטום בסיטונות ציפורניים . לק ג'ל בצבעים מיוחדים

לק ג'ל דה וינצ'י לציפורניים .

לק ג'ל דה וינצ'י – סמיך ואטום בסיטונות ציפורניים .

ג'ל מתפשט לציפורניים

ג'ל מתפשט לציפורניים

ערכת פדיקור רוסי

ערכת פדיקור רוסי