לק ג'ל – הטרנד הלוהט!

במשך שנים ארוכות מדי התמודדנו כולנו בקרב האבוד עם הלק. השקענו את הזמן הדרוש בניקוי הציפורניים ובהכנתן לקראת הלק, מרחנו שלוש שכבות וחיכינו זמן רב ללא תזוזה מחשש שנסדוק אותו. אלא שתמיד חזרנו לאותה הנקודה. לאחר שטיפת הכלים, בעקבות ניקיון הבית, תוך כדי מאבק עם רוכסן השמלה או פשוט בתוך המירוץ היומיומי המטורף, מתישהו הלק החל לאבד מהזוהר שלו, הקצוות החלו להתקלף או שסדקים קטנים החלו לבצבץ. המליצו לנו על מחזק ציפורניים, על שכבות נוספות ועל שיטות סבתא שונות שרובן פשוט כשלו במבחן התוצאה. הכל השתנה בבת אחת כאשר נכנס לחיינו מושג חדש, שהתגלה כמרגש עבור נשות הקריירה שחיפשו דרך לשמור על ציפורניים מטופחות גם בתוך השגרה הלוחצת. המושג הזה הוא לק ג'ל והוא כבש את עולם הציפורניים בסערה – ובצדק רב.

 

הסרת לק ג'ל

אם היתרון המשמעותי של לק ג'ל הוא בחוזק שלו וביכולת של החומר לשמור על מראה חלק ובוהק לאורך זמן, הרי שגם הסרת הלק איננה פשוטה ומהירה. זוהי בשורה טובה כמובן, משום שזה רק מעיד על עמידות הלק גם בפני מים וחומרי ניקוי. אם כן, לצורך הסרת לק ג'ל יש צורך במסיר ג'ל (remover), אותו נמרח על מטלית שאינה משאירה סיבים ובאמצעותה נעטוף את האצבע. לאחר שהאצבעות ייעטפו על ידי המטלית עם החומר, נסגור את האצבעות היטב עם נייר כסף, מה שייצור סוג של "אפקט חממה" אשר יפשט משמעותית את התהליך ויעזור לנו להסיר את הלק. אפשרויות נוספות להסרת לק ג'ל כוללות אצבעונים להסרת לק ג'ל ובנייה וכן אצטון טהור, אותו יש להשאיר על האצבע בדומה ל-remover אם כי יידרש זמן ארוך יותר לפני שהלק יוסר. בתום התהליך חשוב לשייף את הציפורניים ובמידה שתרצי למרוח לק ג'ל שוב, כדאי לחזור על התהליך כולו באופן מסודר, כדי להבטיח איכות גבוהה גם בסבב הבא.

שמות שכדאי להכיר

בין מגוון החברות המציעות סוגים שונים של לק ג'ל ומוצרים נלווים ניתן למצוא את הלקים של טרו ג'ל או של איזי פלו במבחר צבעים מיוחדים, סילר איכותי של סטאר נייל, ג'ל בסיס של ליאנס, ערכת עבודה של נוביליטי, סילרים למכונת UV של IBD ופריטים נוספים. בבחירת החומרים השונים והציוד, חשוב להימנע מבחירה על פי המחיר הזול ביותר, משום שהמחיר איננו ערובה לדבר, אלא להיפך. ככל שתשקיעי במוצר איכותי יותר, כך תקבלי תוצאות מצוינות, אחידות ויציבות שיבטיחו לך מראה ציפורניים מדויק לאורך זמן. אין ספק, יש נושאים בהם אין כל מקום לפשרה. לצפייה במגוון המוצרים ובסוגי לק ג'ל לחצי כאן.