קורס מריחת לק ג'ל

קורס לק ג'ל לציפורניים

לימודי בניית ציפורניים בג'ל לק בקורס מקצועי הוא ההתחלה של ההיכרות עם עולם הציפורניים.

בקורס תוכלי להכיר את עולם בניית הציפורניים ולהתמקצע בדרכים מיוחדות, שיטות לבניית ציפורניים בג'ל לק לבניית ציפורניים בג'ל לק תכירי צוות מקצועי שיסביר לך על עולם הציפורניים. בקורס בניית ציפורניים בג'ל לק תתמקצעי בבניית ציפורניים בג'ל לק. בקורס בניית הציפורניים תלמדי בכיתות עם ציוד מקצועי, בתי הספר לבניית ציפורניים בג'ל לק יתנו לך להתמקצע במקצוע המבוקש. לימודי קורס בניית ציפורניים בג'ל לק בבתי ספר 0 מאפשרים לך להנות ממקצועיות בבניית ציפורניים בג'ל לק. לימודי בניית ציפורניים בג'ל לק בלימודי בניית הציפורניים יש לקחת בחשבון שכל קורס כ 4 שעות למשך 12 מפגשים. בלימוד נשתמש בציוד הטוב ביותר לבניית ציפורניים בג'ל לק,עם חומרים חדשים וישנים. רוב בתי הספר עובדים עם קבוצה קטנה של תלמידות. קורסים לבניית ציפורניים בג'ל לק בבתי ספר שונים מציעים לרוב את אותו תוכן כללי להכשרת הטכנאית. אחת מהשאלות שעולות הן כמה עולה קורס לבניית ציפורניים בג'ל לק אפשר לעשות השוואת מחירים בין בתי הספר המלצות,המלצות,המלצות ! זה הכי חשוב בבחירת בית הספר ללימוד הקורס.

קורס לבניית ציפורניים בג'ל לק – נושאי לימוד :

★ היכרות עם שיטות בניית הציפורניים הנפוצות ביותר, ביניהם טבילה, אקריל,בניית ציפורניים בג'ל לק בג'ל,בניית ציפורניים בג'ל לק בעזרת תבניות.סוגי פרנץ קבוע. בנוסף ללימוד התיאורטי, התלמידות בקורס לבניית הציפורניים תתנסה בתירגול פיזי.

★ עבודה עם מנורת UV וסילרים.

★ מבנה בסיסי של הציפורן והיכרות מעמיקה עם סוגי ציפורניים שונים והאנטומיה שלהם

★ הכרת כלי העבודה השונים, ועבודה עימם.מכונות שיוף וראשי שיוף.

★ הכרת חומרי העבודה לסוגיהם.היכרות עם נוזלי ואבקות האקריל, דבקים לשימושים שונים.היכרות עם סוגי מכחולים.

★ בעיות וטיפול בהם בזמן הטיפול בציפורניים. טיפול בפטרת הציפורן,טיפול בפטרת ציפורניים,עיקור ועוד.

★ סיומת לציפורן – קישוטי ציפורניים והתאמתם לאופי הלקוחה, מריחת לק מקצועי. עכשיו יהיה לך ידע נרחב בשיטות לבניית ציפורניים בג'ל לק.

 

קורס בניית הציפורניים מסתיים בקבלת תעודה מקצועית. לאחר סיום הקורס תוכלי לתת שירות מעולה בבניית ציפורניים בג'ל לק. בתי הספר יוכלו להמליץ לך על עבודה במכוני יופי שהם מכירים. לאחר שלמדתן בקורס ותירגלתן בניית ציפורניים בג'ל לק במספר שיטות שונות,הגיע הזמן לעבוד. בהצלחה. זה הזמן לקבל הצעת מחיר על הקורס מאחד מבתי הספר לבניית ציפורניים בג'ל לק.

לק ג'ל נהייה אחד משיטות הבנייה היפות ביותר לעיצוב ציפורניים.

שיטת הג'ל מאוד נוחה ונותנת לציפורניים של הלקוחה את הלוק החזק והרטוב שעכשיו באופנה. שיטת ה לק ג'ל היא הדרך המדוייקת, מהירה, נקייה, והחדשה ביותר בעולם. ציפוי ג ל לציפורניים טבעיות יש מספר יתרונות. הראשון הוא עבודה ללא אבק. יתרון אחר הוא עצירת התפצלות ציפורניים. עוד יתרון ברור הוא הגדלת מבנה הציפורן, עוד יתרונות איחוי הסדקים בציפורני הלקוחה, ואפשר לשים כל לק רגיל מעל וכשנמאס מהצבע, לנקות עם אצטון ולחזור לצבע הג'ל. לק ג'ל כמו שאר הטכניקות לבנייה יש את המוצרים הספציפיים לג'ל לאחר שיוף וניקוי הציפורניים אנחנו נמרח לק ג'ל בסיס נייבש במנורת יו וי, אחרי הייבוש במנורה, נמרח שכבה נוספת של צבע בפעם השנייה נכניס למנורה, ונמרח שוב שכבת צבע. שוב נכניס למנורת ה UV, עכשיו זה הזמן להחליט אם לצבוע בפרנץ או צבע מלא, ונוציא את הידיים ממנורת ה יו וי לאחר דקה. ופעם אחרונה למנורה. אחרי ציפוי הציפורן הטבעית, נמרח קצת מנטרל ג'ל להסרת הדביקות. להסרת הג'ל רצוי להשתמש במסיר ג'ל או באצטון מאה אחוז. לפי הוראות החברה של ה לק ג'ל ג'ל לציפורניים – הוראות שימוש: ראשית נשייף את כל הציפורניים הטבעיות, עם פצירה טובה, נדחוף עור לא רצוי,וניתן לציפורן את המראה הבסיסי. אחרי שיש מבנה בסיסי לציפורן והיא נקייה, נסיר את השמנוניות ע"י שימוש בבאפר ומריחת אקולייזר. בשלב השני, נמרח את הפריימר על הציפורניים) הפריימר הוא החומר הבסיסי לחיבור בין הג'ל בסיס לציפורן. בשלב זה אנו נשתמש בג'ל בסיס ונמרח אותו בשכבה דקה. למרוח רק שכבה דקה של הג'ל בסיס. אחרי המריחה נכניס לדקה את הציפורניים למנורת היו וי. אחרי שייבשנו את הציפורן, נמרח לק ג'ל צבעוני. חשוב למרוח בצורה מדוייקת הג'ל לא מתייבש באויר ולכן עצבי אותו איך שאת רוצה, סגרי את הקצוות כמו שצריך כדי למנוע את התקלפות הלק ג'ל. לקבלת מראה שקוף, מירחי שוב ג'ל בסיס. שוב נכניס למנורת UV לייבוש הג'ל. עכשיו נמרח שוב שכבת לק ג'ל שנייה לקבלת מראה מושלם. חשוב לבצע שוב סגירה של הקצוות עם הלק ג'ל. הציפורניים יכנסו למנורת היו וי שוב למשך שלוש דקות. ולסיום נשתמש בטופ ג'ל, על מנת לשמור על הג'ל ולתת לו ברק מיוחד. נכניס למנורה בפעם האחרונה. למשך שלוש דקות. נשתמש במנטרל ג'ל כדי להסיר את הדביקות מהציפורניים. במידה ואת רוצה להסיר את הג'ל, להמיס ולהסיר את הג'ל בעזרת ממיס ג'ל. הציפורן הטבעית מוכנה ועם לק ג'ל צבעוני. את יכולה להוסיף קישוט לציפורניים כרצונך.

סרטון הדרכה על תהליך בנייה בג'ל לק.

 

קורס לק ג'ל באר שבע

 

את מוזמנת למלא את הטופס לבירור מחיר הקורס לק ג'ל או לבירור פרטים נוספים: