תהליך מריחת לק ג'ל

בניית ציפורניים בג'ל לק – פירוט תהליך העבודה

לק ג'ל זה אחד מהטכניקות הנקיות ביותר למראה מושלם בציפורניים. הטכניקה מאוד מבריקה ונותנת לכל הלקוחות את הלוק החזק והרטוב שהיא תמיד רצתה. שיטת ה לק ג'ל היא כנראה השיטה המקצועית, מהירה, נקייה, והחדשה ביותר בישראל.
לציפוי לק ג'ל לציפורניים טבעיות כמו בכל שיטה, יש יתרונות.
היתרון הראשון הוא שבזמן העבודה לא מתעסקים עם אבקה ולכן אין אבק. עוד יתרון הוא מניעה של התפצלות הציפורניים. יתרון אחר הוא הארכת הציפורניים.
עוד יתרונות לבנייה בג'ל לק הם איחוי סדקים, והלקוחה יכולה למרוח כל צבע לק רגיל מעל הלק ג'ל, ולחזור לגוון הג'ל בהסרה של הלק באצטון. לק ג'ל בדומה לטכניקות בניית ציפורניים אחרות, יש מגוון מוצרים ספציפיים לג'ל לק,

 תהליך ושלבי מריחת ג'ל לק לבניית ציפורניים

לאחר שיוף וניקוי הציפורניים נמרח את הג'ל הראשון,ג'ל בסיס, נייבש במנורת יו וי, לאחר דקה של ייבוש נמרח שכבת צבע או פרנץ שוב נכניס למנורת ה UV, ונמרח שכבת ג'ל צבע אחרונה. שוב נכניס למנורת ה UV, עכשיו זה הזמן להחליט אם לצבוע בפרנץ או צבע מלא, ונוציא לאחר דקה ושוב פעם לדקה למנורת היו וי.
לאחר התהליך, ננטרל את הג'ל עם ג'ל קלינסר (מנטרל). אם רוצים להסיר את הג'ל אפשר להשתמש במסיר ג'ל של אותה חברה או באצטון. תלוי בחברה של ה לק ג'ל איך מורחים את הג'ל לציפורניים: קודם כל נשייף את כל הציפורניים הטבעיות, על ידי שימוש בפצירה, נסדר ונדחוף את העור היבש, לאחר ניקוי ועיצוב הציפורן, נסיר את השמנוניות ע"י שימוש בבאפר ומריחת אקולייזר. בשלב השני, נמרח את הפריימר על הציפורניים) הפריימר הוא בעצם "הדבק" בין הציפורן לג'ל בסיס. בשלב הבא נמרח את הג'ל בסיס על הציפורניים. את הג'ל בסיס אנו נמרח בשכבה דקה. נכניס את הציפורניים למנורת היו וי לדקה. כשהציפורן יבשה ניתן למרוח את שכבת הצבע של הג'ל. חשוב לא לעלות על העור ולדייק במריחה, את יכולה לעצב את הג'ל כרצונך היות והוא לא מתייבש באויר. מרחי את הלק ג'ל גם בקצווע למניעת התקלפות מהירה. אם הלקוחה רוצה מראה שקוף,ניתן למרוח ג'ל שקוף במקום לק ג'ל צבעוני. פעם נוספת, נכניס לשתי דקות למנורת ה UV לייבוש הלק ג'ל. עכשיו נמרח שוב שכבת לק ג'ל שנייה לקבלת מראה מושלם. חשוב לבצע שוב סגירה של הקצוות עם הלק ג'ל. שוב למנורת היו וי לשלוש דקות. ונסיים עם טופ ג'ל, על מנת לשמור על הג'ל ולתת לו ברק מיוחד. נכניס למנורה בפעם האחרונה. לשלוש דקות. בשביל להסיר את הדביקות, השתמשי במנטרל ג'ל. להסרת הלק ג'ל, להמיס ולהסיר את הג'ל בעזרת ממיס ג'ל. סיימנו, הציפורניים עם ג'ל. את יכולה להוסיף קישוט לציפורניים כרצונך.

איך עושים פרנץ בלק ג'ל